Randevu ve Danışma Hattı
Özel Eğitim ve Fizik Tedavi Yönlendirmesi, Teşhis Danışmanlığı, Tamamen Ücretsiz Devlet Meb Desteği, Rapor Danışmanlığı için hafta içi her gün 09:00-17:00 yanınızdayız. 0531 703 1013

Farkımız

Kurucumuz Eyüp Tunahan14 yıldır özel eğitim ve rehabilitasyon alanında farklı gelişen bireylere gönül veren bir eğitimci, psikolog olarak; rehabilitasyon, engelli bakım merkezinde stajer, psikolog, çocuk danışmanlığı, aile danışmanlığı ve sorumlu müdür olarak görevlerde bulunmuştur.

Arnavutköy için, iyi hizmet almak her bireyin hakkıdır vizyonu ile Arnavutköy Bolluca Rehabilitasyon Merkezi 2019 yılında kurulmuştur. Kurumumuz Türkiye’nin en iyi özel eğitim hizmetlerini sunmaktadır. Kurumu teşekkül eden kurucumuzun en önemli özelliği yıllardır özel eğitime gönül vermiş olması ve özel eğitim alanında uluslararası tecrübeye sahip olmasıdır.

Bolluca Rehabilitasyon Ailesi olarak dünya da uygulanan özel eğitim tekniklerini; dikkatle izlemekte, eğitimlere katılmakta, eğitim organize ederek uzmanlara sunmakta ve alanında iyi örnekleri sürekli olarak model almaktayız. Geçmişten gelen tecrübe ile özel eğitimde otorite olduğumuzu hizmet verdiğimiz tüm paydaşlarımız deneyimlemektedir.

Sizleri de aramızda görmekten ve bir paydamız olmanızdan memnuniyet duyarız.