Randevu ve Danışma Hattı
Özel Eğitim ve Fizik Tedavi Yönlendirmesi, Teşhis Danışmanlığı, Tamamen Ücretsiz Devlet Meb Desteği, Rapor Danışmanlığı için hafta içi her gün 09:00-17:00 yanınızdayız. 0531 703 1013

Arnavutköy Bolluca Zihinsel Engelli Bireyler Destek Eğitim Merkezi

Arnavutköy Bolluca Zihinsel Engelli Bireyler Destek Eğitim Merkezi

Kurumumuzda Milli Eğitim Bakanlığı onaylı Zihinsel Engelli Bireyler Destek Eğitim Programı uygulandığını biliyor musunuz?

Gelişiminde herhangi bir yetersizliğe sahip birey ve çocuklara; down sendromu, angelman, bilişsel gelişimde gecikme gibi tanılarla özel eğitime ihtiyacı olan bireylere ve çocuklara ayda ücretsiz 8 saat birebir eğitim ve 4 saat grup eğitimi verildiğini duydunuz mu?

Bu eğitimlerin öz bakım, dil becerileri, oyun becerileri, yaşam becerileri ve sosyal uyum becerileri, toplumsal yaşam becerilerinden oluştuğunu biliyor muydunuz?

Peki kurumumuzun kurucusunun, tüm ekibinin, öğretmen, psikolog ve fizyoterapistlerinin alandaki en deneyimli kadroya sahip olduğunu duydunuz mu?

Bu eğitimlere ilaveten psikolojik destek hizmetlerinin sürekli olarak sürdürüldüğünü biliyor muydunuz?

Eğitimlerimizin küçük adımlar erken eğitim programı, floortime terapi, duyu bütünleme terapisi, oyun terapileri, sosyal hayat ve yaşam becerilerinden oluştuğunu ve alanında en iyilerle çalıştığını biliyor muydunuz?

Siz varsanız, biz varız…

Sizlere iyi eğitim sunabilmek için Bolluca ailesi her daim sizinle…

“İyi Eğitim Almak Herkesin Hakkı”

www.bollucaozelegitim.com.tr

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN