Randevu ve Danışma Hattı
Özel Eğitim ve Fizik Tedavi Yönlendirmesi, Teşhis Danışmanlığı, Tamamen Ücretsiz Devlet Meb Desteği, Rapor Danışmanlığı için hafta içi her gün 09:00-17:00 yanınızdayız. 0531 703 1013

Bolluca Özel Eğitim ve Fizik Tedavi Süreci

Özel eğitim yoldaki taşları kaldırmaktır.

🔹

Bolluca ailesi olarak kuruluş tarihimizden bu yana yerel ve ulusal anlamda “en iyileri” arzulayanlar ile birlikte var olarak yoldaki taşları/engelleri kaldırdık.

🔸

Annelerimiz ve ebeveynlerimizin çocukları için dilekleri; desteksiz yürüyebilmesi, takılmadan konuşabilmesi, harfleri karıştırmadan okuyabilmesi, okul başarısının istenilenin ilerisinde olması, bağımsız davranabilmesi, göz teması kurabilmesi ve kendisini ifade edebilmesi olduğunu biliyoruz.

🔸

Yani bizim için sıradan şeyler özel çocuklarımızın anneleri ve aileleri için çok önemlidir.

🔸

Biz ekip olarak Bolluca ailesinin paydaşı olsun veya olmasın; emanetlerinize sahip çıkarak, her birimiz farklı şehirlerden ve deneyimlerden gelerek, nadide bir ortam ve kültür oluşturduk.

🔸

Bizi var eden şeyler, maddiyatla ölçülemeyecek şeylerdir. Maneviyatı satın almaya çalışmak, olsa olsa bir kaç kendini bilmeyen meczup işidir. Özel gereksinimli bireylerin hizmetinde sevgimize-işimize olan inancımız tam ve biriciktir. Ölçümlenebilir sistemler ile daima en iyisi için hizmetinizdeyiz.

🔸

Tüm zamanlarda dediğimiz gibi “en iyi özel eğitim ve fizik tedavi destek hizmetleri” ne gerektiriyorsa, onu bulacaksınız.

#PsikologEyüpTunahan #BollucaAilesi

“İyi eğitim almak herkesin hakkı…”

02126851013

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN