Randevu ve Danışma Hattı
Özel Eğitim ve Fizik Tedavi Yönlendirmesi, Teşhis Danışmanlığı, Tamamen Ücretsiz Devlet Meb Desteği, Rapor Danışmanlığı için hafta içi her gün 09:00-17:00 yanınızdayız. 0531 703 1013

7 YAŞ VE ÜZERİ EĞİTİM PROGRAMI

Bu programda; çocuklara okuma-yazma becerileri, toplumsal uyum becerileri, matematik becerileri öğretilmektedir.

Yine çocukların dil ve iletişim becerileri, Türkçe becerileri geliştirilmeye çalışılmaktadır. Bu programda; aileler çocukları için istedikleri kadar seans alabilirler. Bu programa öğrenme güçlüğü ve otizm spektrum bozuklukları yaşayan bireyler katılabilir.

Hedeflere ulaşılabilmek için öğrenmeyi kolaylaştıracak biçimde öğretim ortamlarının düzenlenmesi; uygun yöntem, teknik, araç-gereç ve materyallerin seçilmesi; davranışa uygun ölçme ve değerlendirme yaklaşımlarının izlenmesi önemlidir.

Seçilen yöntem ve teknikler; öğrencinin dersi daha dikkatli izlemesini, derse katılmasını, öğrendiklerinin kalıcı ve genellenebilir olmasını sağlamalıdır. Öğrencinin yaşına ve öğrenme düzeyine uygun ve dikkat çekici araç-gereç ve materyallerin seçimine dikkate edilmelidir. Bu ders kapsamında yapılacak etkinliklerin aileler ile planlanması ve ailenin sürece aktif katılımının sağlaması gerektiği unutulmamalıdır.

Bolluca Rehabilitasyonda yaptığımız eğitimlerde tüm bu ilkeler doğrultusunda ücretsiz eğitim vermekteyiz.

Sizleri de sağladığımız ücretsiz özel eğitim desteği ile aramızda görmekten memnuniyet duyarız. ‬
‪☎️02126851013‬
‪☎️05526211013‬

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN