Randevu ve Danışma Hattı
Özel Eğitim ve Fizik Tedavi Yönlendirmesi, Teşhis Danışmanlığı, Tamamen Ücretsiz Devlet Meb Desteği, Rapor Danışmanlığı için hafta içi her gün 09:00-17:00 yanınızdayız. 0531 703 1013

2 Nisan Dünya Otizm Farkındalık Günü

2 Nisan Dünya Otizm Farkındalık Günü

📌 Bolluca Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Ailesi olarak; değerli otizmli kardeşlerimizin bu özel gününü kutlarız.

📌 Gelecekte ve şu anda binlerce çocuğa, aileye, özel gereksinimli bireylere hizmet etmenin bilincini ve gururunu yaşıyoruz.

📌 Otizm eksiklik değil farklılıktır.

📌 2 Nisan Dünya Otizm Farkındalık Günü münasebetiyle kurucumuz Psikolog Eyüp Tunahan, meslek hayatına otizm spektrum bozukluğu yaşayan bireylerin/çocukların bireysel eğitimlerini planlama ve terapilerini sürdürmekle başlamış ve bugüne kadar Sultangazi, Büyükçekmece ve Arnavutköy’de binlerce aileye ve çocuğa rehberlik etmiştir.

📌 Bolluca Özel Eğitim Ailesinin en önemli özelliği; kurucumuzun yıllardır özel eğitime gönül vermiş olması ve özel eğitim alanında uluslararası tecrübeye sahip olmasıdır.

📌 Özel eğitime ihtiyacı olan öğrencilerimize; öğrenciyi merkeze alan bir anlayışla merkez-aile işbirliğine dayanarak öz bakım, toplumsal yaşam, sosyal uyum becerileri ile akademik beceriler kazandırarak onların kendi kendilerine yeter hale gelmelerini sağlamak için ücretsiz özel eğitim-servis-aile danışmanlık imkanlarımızı seferber etmekten memnuniyet duyuyoruz.

📌 Sizleri de aramızda görmekten ve bir paydamız olmanızdan memnuniyet duyarız.

☎️ 0212 685 1013

‘Biz Bir Aileyiz…’

www.arnavutkoyrehabilitasyon.com

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN