Randevu ve Danışma Hattı
Özel Eğitim ve Fizik Tedavi Yönlendirmesi, Teşhis Danışmanlığı, Tamamen Ücretsiz Devlet Meb Desteği, Rapor Danışmanlığı için hafta içi her gün 09:00-17:00 yanınızdayız. 0531 703 1013

7-13 Nisan Dünya Sağlık Haftası

7-13 Nisan Dünya Sağlık Haftası

Sağlık Haftası, insanların sağlık kurumlarını öğrenmesi ve sağlıklı yaşama bilincine kavuşması için Birleşmiş Milletler Örgütü tarafından 7-13 Nisan tarihleri arasında kutlanan haftadır. Dünya Sağlık Günü ise Dünya Sağlık Örgütü Anayasası’nın yürürlüğü girdiği tarihte kutlanır.

Bu zor günlerde canhıraş çalışan sağlıkçılarımızı Bolluca Özel Eğitim ve Rehabilitasyon ailesi olarak saygı ve minnetle anıyoruz. #EvdeHayatVar diyoruz.

Yaşadığımız bu zorlu süreçte gece gündüz demeden özveriyle çalışan, kendini insan sağlığına adayan tüm sağlık çalışanlarının “Dünya Sağlık Haftası” kutlu olsun.

Bolluca Özel Eğitim; otizm, bilişsel gelişim, down sendromu, mental retardasyon, serebral palsi, spina bfida, fizik tedavi hizmetlerinden yararlanan bireylerin tanılanması ve değerlendirilmesinde ücretsiz destek hizmetleri sunuyor.

İletişim:

☎️ 02126851013

#BollucaÖzelEğitim #Kalbimizsizinle #DünyaSağlıkHaftası #sağlıkçalışanları

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN