Randevu ve Danışma Hattı
Özel Eğitim ve Fizik Tedavi Yönlendirmesi, Teşhis Danışmanlığı, Tamamen Ücretsiz Devlet Meb Desteği, Rapor Danışmanlığı için hafta içi her gün 09:00-17:00 yanınızdayız. 0531 703 1013

Özel Gereksinimli Çocuklarda Oyun Terapisi

📌 Oyun terapisi, temel olarak 3-12 yaş aralığında çocukların yaşamlarını keşfetmelerini ve bastırılmış duygu ve düşüncelerini özgürce ifade edebilmelerini sağlayan psikoterapötik bir yaklaşımdır.
📌Özel gereksinimli çocuklarda oyun terapisi yaklaşımı 3-12 yaş aralığında çocukların oyun becerileri yoluyla sosyal iletişim, ifade edici dil, alıcı dil, toplumsal yaşam, konuşma ve öğrenme ile ilgili becerilerini en yüksek seviyeye taşıyan çocuğun yaşam kalitesini yükselten bir psikoterapi yaklaşımıdır.
📌Arnavutköy Bolluca’da Özel Eğitim ve Rehabilitasyon’da deneyimli kadromuz ile ilkleri oluşturmaya ve uygulamaya devam ediyoruz. 

📌#Oyun, çocuğun en doğal hakkıdır. Bir çocuğun sığınma ve barınmadan sonra en temel hakkı, oyun oynama becerilerine sahip olan bir çevresinin olmasıdır.

📌Bolluca Rehabilitasyon Oyun Terapileri alanında bölgesinde ve özel eğitimde ilk kuruluştur. Tecrübemiz ışığında oyunun iyileştirici, dikkat arttırıcı, eğitici gücüne ve sihirli dünyasına sizleri davet ediyoruz.

☎️02126851013
☎️05526211013
www.arnavutkoyrehabilitasyon.com

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN